Son Yazılar

 • Tenis Dersi

  İzmirde bire bir özel ders yada grup dersleri.İstediğiniz hızlı ve kolay öğrenme yada daha güvenilir teknik öğrenmekse bizimle iletişime geçebilirsiniz.Basit kolay anlatım h...

 • SAHTE HOCA SAHTE WEB SİTESİ ÖNEMLİ

  İnternette yüzme kursu arıyorsunuz birde bakıyorsunuz karşınıza 10 a yakın yüzme kursu var bunlardan bazıları reklamda bile olabiliyorlar peki hangisine güveneceksiniz?ve hangisine i...

 • Grup seansları

  Grup Dersleri yapmıyoruz.!Havuz yüzme dersi için kullanılmaktadır. Bilgilendirme; bir co...

 • İzmir İçin Hava Durumu

  İzmir için hava durumu

  Grup seansları

  Grup Dersleri yapmıyoruz.!Havuz yüzme dersi için kullanılmaktadır. Bilgilendirme; bir cok kisi web sitesi ve fecabook üzerinden  siz yüzme severlere ulaşmaya çalışıyor bu kişiler sahte hocadır  pedegojik formasyonu yok antrenörlük belgesi yok hal böyleyken  çocuğunuzavekenkendiniz ders alirken dikkat etmeniz otel havuzunda ehliyet gibi gormek isteyin.Derslerimiz özel küçük gruplarla sınırlıdır. Öncelikli olarak bireysel ders özel ders şekli olmasına rağmen kendi grubunuzu kurup gelebilirsiniz.Yaz gelmeden yüzmeyi kışın öğrenin; yetişkinlere ve çocuklara yönelik olarak yazın açılan yüzme kursları, mantar gibi çoğalıp amaçları ticari nedenlerle açılan bu kurslardan ne kadar verim alabiliyoruz ve eğitmenlerinin ne kadar deneyim ve tecrübeye sahip olduğunu bilemezsiniz. Kış olduğu zaman bu kursları göremiyoruz. Bu konuda deneyim,tecrübe ve yüzme kurslarıyla sürekli çalışıyor olmak çok önemlidir. Hayat kurtarmaya yönelik tek spor olan yüzme bu özelliğinden dolayı diğer sporlardan ayrılmaktadır. Bu konuda deneyim,tecrübe ve yüzme kurslarıyla sürekli çalışıyor olmak çok önemlidir. Bir aylık dönemde geldiğiniz kurs; 8 derse denk gelmektedir. Haftada 2 gün 1 saat şeklinde dersler işlenmektedir. Bir aylık kurs ücreti 180 tl dir.İlk ay öğrenemediğinizi ve bir ikinci ay daha gelmeye karar verdiğinizde size maliyet 360 tl dir ki bunun içinde yol ücretleriniz dahil değildir yol ücretide eklediğinizde 64 tl=424 tl yapıcaktır buna zaman kaybı ve aslında en önemlisi öz güveniniz kaybolacaktır. Belkide bir üçüncü ay daha denemek isteyeceksiniz. Ya yine gerçekten olmuyorsa bu sefer kursa gitmeme rağmen öğrenemedim deyip konuyu orda kapatacaksınız ve bir daha belkide böyle bir denemeye maalesef giremeceksiniz. Grup dersinde isteğiniz özel ilgiyi bulamıyorsanız özel ders almanızda fayda vardır. Özel iliginin uzunluğu dersin verimini ve kalitesini arttırır. Yüzme eğitimi bireyin yetenek, becerisi, koordinasyonuna göre bireye özgü olmalıdır.

  Özel yüzme derslerimiz 1 (bir) saat 80 tl yerine kışa özel 70 tl dir.
   
  Grup yetişkinler 3 veya 4 kişilik gruplarımız tercihiniz doğrultusunda vardır. 4 Kişilik 6 saatlik ders ücretimiz 350 tl dir.Gözlük ve bone hadiyelidir.5 saatlik  ders program 295 tl dir. Gözlük ve Bone sadece 5 tl dir.
   
  Çocuklar yaş aralığı 2-13 yaş aralığıdır. Çocuklarda 4 yaş altı sadece özel ders almaktadır.
  Çocuklar da grup ders saati 1 (bir) saat tir.
   
  Yaz Dönemi :

  Bir aylık kurs ücreti; Çocuklarda
  iki günlük salı ve perşembe  Servisimiz yoktur. Derslerimiz Çankayada 5 yıldızlı otelinin yüzme havuzunda yapılmaktadır.
  Saat    13:00     grubu
             14:00    grubu
            15:00  grubu  3 grup mevcuttur.

  Kış Dönemi :  Cumartesi - Pazar
                
  Saat    11:00   grubu
            12:00   grubu

                          


   

  Diğer Yazılar

  Yüzme çeşitleri
  Çocuklara Yüzme Öğretmenin Önemi
  Sağlıklı Yaşam İçin Yüzme
  Yüzme teknikleri
  SAHTE HOCA SAHTE WEB SİTESİ ÖNEMLİ
  Tenis Dersi