Son Yazılar

 • SAHTE HOCA SAHTE WEB SİTESİ ÖNEMLİ

  Maalesef bunu buradan  tüm yüzme severlerle paylaşma gereği duyuyorum Bu web sitesinin kurulma amacı sahte hoca ve web sitelerine karsı halkı bilgilendirmek. Onlardan biride web site...

 • Grup seansları

  Bilgilendirme; Ahmet Cem Y... adli kisi web sitesi ve fecabook üzerinden  siz yüzme severlere ulaşmaya çalışıyor bu kişi sahte hocadır  pedego...

 • Yüzme teknikleri  Her spor gibi yüzmenin de kendine has bir takım teknikleri var. Herkesin bu teknikler...

 • İzmir İçin Hava Durumu

  İzmir için hava durumu

  NEDEN ÖZEL YÜZME DERSİ OLMALI ?

  1-PARA KAYBI 2-ZAMAN KAYBI 3-SEVİYE FARKI 4-ÖZEL İLGİ 5- DAHA FAZLA BİLGİ 6-ÖZGÜVEN KAYBI YAŞAMAYIN

   Ders kaybı yaşamayın dersleriniz bizde 1 yıl boyunca saklı kalır

  Eğer fobi düzeyinde değilseniz elbette sizde diğer insanlar gibi yüzmeyi öğrenebilirsiniz. Fobiniz veya korku seviyeniz en üst seviyede ise yapmanız gereken kesinlikle psikolojik yardımın yanında bizden alacağınız; bireylerde uygulamaya çalıştığımız bilişsel terapiyle (düşünce değiştirmeyle) sonuçlara ulaşmaya çalışmaktayız. Fobinizi veya en üst seviyedeki su korkunuzda yetersiz kaldığımızı düşünürsek nerden nasıl destek almanız konusunda sizi yönlendirip yardım almanıza yardım ediyoruz. Hayat kurtarmaya yönelik tek spor olan yüzme bu özelliğinden dolayı diğer sporlardan ayrılmaktadır. Üç tarafı denizlerle çevrili ülkemizde hele izmirdeyseniz muhakkak sıkılmadan,utanmadan uzun süreli doğru şekilde yüzmeyi öğrenmeliyiz. Trafik kazalarından sonra en çok boğulma ve su kazaları yaşanan ülkemizde güvenliğimizi alıp doğru yüzme stillerini öğrenmeliyiz. Sporun temel dayanaklarından  kararlı olmak,istek,sabır,idman,devamlılık olduğu sürece başarınız gelicektir.

   

  1-) Para Kaybı : Grup derslerinin gününe ve saatlerine uymak zorundasınız kaçırdığınız dersin telafisi ve tekrarı yok.Grup dersleri yaklaşık 180 tl ve 200 tl arasında olup 10 kişinin içinde  ilk ay öğrenemediğinizi düşünürsek  2 ci ay veya 3 ay devam etmek zorunda kalabilirsiniz.


  2-) Zaman Kaybı: Herşeyden önce 10 kişilik bir grupta eğitimin kalitesi düşücektir. Gruba katılan bir öğrenci 1 saatte aldığı özel ilgi 60 dakika/10kişi=Sadece 6 dakikadır.Geriye kalan 54 dakika boyunca havuz kenarına oturup sıranın kendisine gelmesini bekler. Oturarak veya bekleyerek yüzme öğrenemezsiniz.


  3-) Seviye Farkı: Grupta her öğrencinin seviyesi farkılıdır. Her öğrencinin seviyesine göre dersi işlemek gerçekten çok zordur.Bir ay önce başlayanla yeni başlayan arasında zaman farkı vardır. Zaman fakından oluşan seviye farkını her iki kursiyerde uygulanamaz grup içinde kişiye özel ders işlenmelidir.Özellikle yetişkin bireylerde.Yani seviyenize göre yüzme drilleriyle çalışmalısınız. Yüzme eğitimi bireyin yetenek,becerisi,koordinasyonu ve anatomik yapısı göz önüne alınarak yüzme dirilleri uygulanmalı ve bireye özgü ders işlenmelidir. Ders bilgisi,becerisi,kabileyeti,yorgunluğu yetişebiliyor olmak ve özellikle deneyim ve tecrübesinin çok çok iyi olması gerekir. Diğer faktörler performansını etkileyebilir.

  4-) Özel ilgi: En önemli konulardan biri özel ilgiyi grupta bulamassınız.Özellikle su korkusu ve panik olanlarla bilişsel terapiyle birlikte konuşma terapisi yapılamaz. Zaman ve para kaybı yaşamadan; dolu dolu yüzebiliriz. 

   

                                          

   

                              Hiltonda aldığınız özel yüzme derslerinde ücretsiz otopark  ( ücretsiz otopark 3 saatle sınırlıdır.)

      

  Diğer Hizmetlerimiz

  ÇOCUKLARDA GRUP DERSİ
  ÖZEL YÜZME DERSİ - KURSU
  TENİS DERSİ
  GEZİ - TUR
  YETİŞKİNLERE GRUP DERSİ
  DENİZDE ÖZEL YÜZME DERSİ
  İŞ BAŞVURU YÜZME ve TENİS ANTRENÖRLERİ
  BEBEKLER İÇİN YÜZME DERSLERİMİZ
  BAYAN HOCADAN BAYANLARA YÜZME DERSLERİ
  YAZ KAMPI PROGRAMIMIZ
  OTİZM YÜZME ve BEDENSEL ENGELLİ YÜZME DERSLERİ
  PERFORMANS SPORCULARI İÇİN YÜZME
  ANA OKULLARINA YÜZME KURSU
  YÜZEREK ZAYIFLAMA
  YÜZMEDE KANDIRILMAYIN
  3 YAŞ YÜZME DERSLERİ
  SİTEMİZE REKLAM VEREBİLİRSİNİZ
  PEKİŞTİRME DERSLERİ
  PROFOSYONEL HOCAYLA YÜZME DERSİ
  ÇEŞMEDE YÜZME DERSİ
  ÇEŞME BODRUMDA YÜZME DERSLERİ
  SAHTE WEB SİTELERİ
  BORNOVA DA YÜZME DERSLERİ
  ÇOK ACİL YÜZME DERSİ
  İNCIRALTI WNYDAM OTELDE YÜZME DERSİ
  12 AY BOYUNCA YÜZME
  PİLATES DERSLERİ KİŞİYE ÖZEL VEYA GRUP DERSİ
  PAEM POMEM PMYO SUBAYLIK ASTSUBAYLIK VE POLİS PARKURLU EĞİTİM
  BESYO BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR BÖLÜMÜ NE HAZIRLIK KURSLARI
  3 HAVUZ SEÇENEKLERİ OLAN YÜZME KURSU
  ÇOK KORKANLAR İÇİN KIŞIN GRUP YÜZME DERSLERİ
  Yüzme Kursu Arıyorum