Biz Kimiz?


Biz;
Pedagojik formasyon sahibi,
Antrenörlük belgesi olan,
Deneyimli, insan psikolojisinden anlayan,
Uzman öğreticilerden oluşmuş güvenilir bir ekibiz.
Aynı zamanda beden eğitimi spor bölümü mezunu,
Öğretmenlik yapan eğitimcileriz.


Biz  sizi anlıyoruz ; Havuzdan veya denizde zaman gecirmekten hoşlanan antrenörleriz. Bir antrenör ancak yüreğini koyarak istekli çalışıyorsa yararlı olur. Kendimizi sizin yerinize koyup neler hissettiğinizi anlıyoruz. Antrenörünüzün sizin tecrübe seviyenize uygun metod seçebilmesi için sizi anlaması şarttır.
Yaratıcı mı? Antrenörünüz sizin yüzmenizi ilerletecek çalışma programı bulup uygulayabiliyor mu? Aynı çalışma programı herkes için uygulanamayabilir. İhtiyaçlarınıza ve becerilerinize göre sizi
yönlendiremeyen bir antrenör ancak sizi hayal kırıklığına uğratır.
İyi bir antrenör sizi klişeleşmiş kalıplar içine itmek yerine, bio mekanik yapınıza uygun olarak kendi stilinizi bulduran ve yüzme öğrenmeyi bir eğlence haline getiren modern metotlar kullanmalıdır. Bilişsel terapi yöntemini yalnız genel koordinatör ve baş antrenörümüz Ömer hoca  kendisi bu konuda uzmanlaşmış bir kişidir.Engin deneyim ve bilgisini ders alan kişiye en iyi aktarabilen bir hocamızdır. Özellikle su korkusu, kaygısı ve  panikleyen kişilerin öncelikle tercih edecekleri bir eğitmen olmalıdır.

Ortak kuruluşumuzdur.

Genel koordinatör

Baş antrenör Ömer hoca İsmimiz markalaşmıştır havuz isimlerinden önce ders hocası olarak insanlar Ömer hocamızı tercih ederek yüzmeye geçmişlerdir. Ömer hoca ya sadece sevgili İzmirliler haricinde tüm ege ile il dışından İstanbul'dan uşaktan Balıkesir'den Denizli'den yakın çevre illerden ders almaya gelen yüzme severlerle buluşmuş ve on binlere yüzme öğretmiş en üst düzeyde bir antrenörümüzdür.Malesef başarılarımız kıskanılıp taklit edilmeye çalışılmıştır.Öncelikle bu web sitesi sizi doğru şekilde bilgilendirmek sahte yüzme hocalarına karşı korumaktır.Uzun süre antrenörlük yapıp sizi en kolay şekilde yüzme teknikleri bulup uygulayan biri olarak taklit edlip bilgilerimizi çalan emek hırsızlarına karşı elimden geldiğince koruma ya çalışıyorum.Kendilerini 1 ayda yüzme hocası ilan eden kendıne facebook ınstıgram ve web sitesi kurup hoca oldugunu sanan yuzmeizmir AHMET CEM Y... ADLI KİŞİ  onlardan biri malesef.Yüzme dersi verdiği havuz buna müsade etmesinin tek nedeni parasal çıkar ama bu havuz için herhangi bir öneminiz yok malesef.Kendisini savcılıga verebilir ücret iadesi isteyebilirsiniz.Eğer mağdursanız daha fazlasını telefondan söylüyebilirim.İlginiz için teşekkür ederiz.Sağlık için yüzme boyun fıtığı için yapmaniz gereken hareketlerı bizzat benden ogrenebilirsiniz.Skolyoz hastaları ve bir çok hastalığın tedavisi için Yüzmeye baslamalisiniz.